KONST / Litografier / Färglitografi 14477072
nr 1447 7072
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
Signerad, numrerad 91/360, restaurang interiör. Färglitografi, bildmått: 46x55cm, yttermått inklusive ram: 65x73cm
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 7 februari 2022
kl 18:38:33
500 kr
600 kr
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
6
1.500 kr